Kozmo enerjik kanallar, bugün en etkin şifacılık yöntemlerinden biridir. Kozmo enerjik kanallar, şifası evrenden gelen enerji kullanımı yoluyla insanın tüm enerji merkezinin ve aurasının negatiflerden arınmasına yardımcı olur. Evrenden gelen enerji, insanları tüm negatif enerjilerden stres, korku, büyü, nazar vs. arındırır.

Enerji merkezi olan çakraları, negatiften arındırarak yüklenen enerji sayesinde onları harekete geçirir ve aurayı güçlendirir.

Bu yöntem şifa dolu ve enerjik olarak hayatını değiştirmek isteyenler içindir.

Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik Enerji, evrende sürekli olarak varolan, gözle görülmeyen ancak hissedilebilen ve ölçülebilen enerjidir. Kozmik enerji ile şifalanma yöntemi 4-5 yüzyıl öncesinden bugüne Budistlerin ve Tibetli rahiplerin kullandığı bir tamamlayıcı tıp ve şifalanma yöntemidir. Tamamlayıcı, bütünleyici yaklaşımla insan vücudunun temizlenmesi, arınması ve şifalanmasını sağlayan, aynı zamanda varolan pozitif enerjinin korunmasını sağlar.

Kozmik enerji kullanımı dünyanın birçok ülkesinde aktif olarak kullanılmaktadır. Bunların en çarpıcı örneği Rus Tıp Doktoru Alexander Vladimir Petrov'un döneminde artış gösteren hastalıklara çare bulmak amacıyla yaptığı klinik deneyler sonucudur. 10-15 sene süren Kozmik enerji ve şifalanma üzerine yapılan klinik deneylerin olumlu sonuç vermesiyle 1994 yılında Rusya'da Kozmik Enerji Okulu çalışmalarına başlamıştır.

Kozmik Enerji Kanalları Nedir?

Farklı dalga boyutlarından oluşan ve birbirinden farklı frekansları olan titreşimlere enerji denilmektedir. Kozmik enerji 42 farklı frekanstan oluşmaktadır. Bu frekanslara kozmik enerji kanalları denilmektedir.

Her bir enerji frekansının kendisine özel farklı özellikleri bulunmaktadır. Kozmik enerji dalgaları insan vücudunda farklı etkilere sahiptir.

Vücudun bütünlüğünün korunması için negatif enerjiler yerine poazitif ve olumlu enerjilerin vücuda yüklenmesiyle vücudun kendi kendini şifalandırması kolaylaşır.

Kozmik Enerjinin Vücuda Etkileri Nelerdir?

Kozmik enerji, vücudun ruhsal ve fiziksel anlamda birçok sorundan arınmasını sağlar.  Pozitif enerji ile yüklenen vücut, evrenden aldığı doğru enerji akımlarının etkisiyle bağışıklık sistemini harekete geçirerek fiziksel ve psikolojik sorunların üstesinden gelmek konusunda önemli destekleyici etki sağlar. Bir şifalanma yöntemi olarak kullanılan kozmik enerji, kişinin hayatındaki olumsuzlukların bertaraf edilmesinde oldukça etkilidir.

Vucütta doğru enerji akışının olması kişinin fiziksel rahatsızlıklarının iyileştirilmesini sağlamanın yanı sıra hayatında da olumlu etkilere sebep olur. Pozitif aura ya sahip olan kişinin insan ilişkileri güçlenerek sosyal hayatı ve yaşamı güzelleşir.