Kemale İbrahimova

Bioenerji Uzmanı – Alternatif Tıp Uzmanı – Yaşam Koçu

  • Rus Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Pedagog (Bakü M.F. AKUNDOV  Üniveritesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü – AZERBAYCAN)
  • Parapsikolog (Bakü Uluslararası İcraatçılık Enstitüsü – AZERBAYCAN)
  • Bioenerji Uzmanı
  • Alternatif Tıp Uzmanı (Bakü Uluslararası İcraatçılık Enstitüsü – AZERBAYCAN)
  • Hemşire ( Bakü M.F. AKUNDOV  Üniveritesi)
  • Kozmoenerji Şifa Terapisti Uzmanı
  • Reiki Şifa Terapisi Uzmanı
  • Ruhsal İntegrasyonika Eğitimi – (Konstantin DOWLATOW)
  • Estetisyen (MC Akademi – Türkiye)
  • Yaşam Koçu (Yeditepe Üniversitesi Profosyonel Yaşam Koçluğu Eğitimi)
kemale-ibrahimova

Hakim bir baba ve edebiyat öğretmeni annemin katkılarının yanı sıra aldığım bilimsel eğitim, benim erken yaşta açık olan algılarımı ve şifacılık yeteneğimi geliştirmeme sebep oldular. Azerbaycan Devlet Üniversitesi’nde Rus Dili ve Edebiyatı ve aynı üniversitenin hemşirelik bölümünden mezun olduktan sonra öğretmenlik yapmaya başladım. 23 yıl öğretmenlik yaparak, genç nesil yetiştirirken hayat dersi aldım ve sabretmeyi, temkinli olmayı ve paylaşmayı öğrendim ancak içsel deneyimim ‘doğru yerde olmadığımı’ söylüyordu. Çünkü çocukluğumdan beri hep ‘doktor’ olmak istiyordum. Evde, çevremde biri hastalanırsa hemen yardımına koşardım. Onlar da ellerimden şifa aldığını ve kendilerini çok iyi hissettiklerini söylerlerdi.
Farklı olduğumu hissediyordum. Çocukluğumda yetişkinlerden bir şey istemek yerine, evin kuytu yerlerine saklanarak Allah’tan isterdim ve Allah, bana hep yanımda olduğunu hissettirdi. 4 kez ölümle burun buruna gelmeme rağmen kurtuldum. Bunlar birer mucizeydi. Allah bir an beni bırakmadı ve daima yanımda olduğunu defalarca hissettirdi. Şükürler olsun…

Hayatımın dönüm noktası işinin üstadı biyoenerji uzmanı Nuride Memmedova ile tanışmak oldu. Hocam engin tecrübelerine dayanarak, bendeki şifacılık yeteneğini fark etti ve bu konudaki gelişimime yardım etti. Böylece Bakü uluslararası icatçılık enstitüsünden psikoloji, parapsikoloji, biyoenerji, alternatif tıp, astroloji ve yaşam koç’luğu eğitimi aldım. Kozmoenerji ve Reiki’ ye de insiye edildim.

Mutluyum, çünkü çocukluğumdan beri arzu ettiğim gibi insanlara yardım ediyorum, şifa veriyorum ve edindiğim bilgileri paylaşıyorum. Maddi ve manevi yardımlarım önemini biliyoruz. Ancak en büyük yardım bilgi yardımıdır. Çünkü bilgi yardımı problemlere ışık tutar ve kökünden çözer. “karanlığa küfür etme, ışık tut” demiş atalarımız. Karanlık problemdir, ışık tutmak ise problemleri çözmektir.

Hayatınızda maddi ve manevi sıkıntılar, ilişkilerinizde problemler, ruhunuzda daralmalar, üzerinizde negatif enerji hissediyorsanız, size yardım etmeye ve şifa vermeye hazırım.

YÜCE YARADANIMIZ SİZİNLE OLSUN ! SAYGILARIMLA…
KEMALE İBRAHİMOVA

For Residential and Commercial Cleaning

Our Staff is trained to clean everything you need!

Yanıtla
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?