kemale ibrahimova ya gidenler

DANIŞAN YORUMLARI
Kemale İbrahimova'ya Gelen Kişilerden Yorumlar
Salih Çetinoğlu

25 Mayıs 2021 (Bristol İngiltere) Allah her birinizden razı olsun.

İletişime geçtiğimiz ilk günden itibaren sanki bir şeyler değişmeye başlamış, Biokama Ailesi’nin eli değmiş, kendimi adeta Kemale Annemin
kanatları altında hissediyordum ve inanın ki, bu değişim ve Yaradan'ın yukarıdan bağlanan enerjisi hala devam ediyor.
Ne söyleyeceğini bilemeyen eski ben gitmiş, yeni bir doğuş başlamıştı. Rabbim, şifa arayan ve bunları okuyan, haberdar olan herkese sağlık ve şifalar nasip eylesin..
Hülya

Yardımlarınız için çookk teşekkürler...

Merhabalar, Kemale hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. .. Ve yaptığım en iyi şey onun seanslarına katılmak oldu. Kendimi daha iyi daha enerjik ve pozitif hissediyorum. İyi ki varsınız Kemale hanım size çok şey borçluyum... Seanslarda his ettiklerim anlatılamaz ve paha biçilemez ..
Sibel

İnanın ki bizim güneşimiz oldunuz.

Merhaba Kemale hanım. Sizi tanımak benim ve ailem için ne kadar buyuk bir mutluluk oldu benim için. Hayatımızdaki butun olumsuzluklar teker teker kaybolmaya basladı. Bütün negatif enerjilerden bizi kurtardınız. Annemin hastalıklarının ilerlemesini durdurdunuz. Şu anda cok olumlu bir yönde ilerliyor. Annem ve ben hayatımız boyunca size minnetter kalacağız.
Mert

Tekrar buradan da teşekkür ediyorum kendisine.

Şifa bulmak için kemale hanıma gittim ve allah razı olsun gittiğim ilk dakikadan itibaren doğru yerde olduğumu anladım.zaten içeri girdikten sonra anlıyorsunuz işin uzmanı olduğunu ve hisleriniz yol gösteriyor size rahat bırakın kendinizi orada emin ellerdesiniz.
Sevda Hüseynova

Sizinlə yeniden görüşmək ümidi ilə

Hörmətli Kəmalə xanım! Mən sizinlə əlaqə saxlamaq istərdim. Amma öyrəndim ki, Bakıda deyilsiniz. Siz nə zaman Bakıya gəlməyi planlaşdırırsınız? Sizinlə skaypla əlaqə saxlamaq mümkündürmü?
Melis

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyku düzensizliğim,halsizliğim vardı hiç mutlu değildim.Kemale hanım sizin yanınıza geldikten sonra ve seansları tamamladıktan sonra hayatımdaki bir çok olumsuzluklar bitti.
Sevda

Eziz ve mehriban Kemale xanim!

Eziz Kemale xanim! Sizinle tanishligima chox shad oldum. Heyatimda bash veren butun ugurlarima gore Size minnetdaram. Ne xosh o insana ki, Tanri Sizi onun qarshisina getirib! Allah daim yardimchiniz olsun...
Yeliz

Seni seviyorum.

Kemale Hnm la bir arkadaş vasıtası ile tanıştım. seansları sırasında çok ilginç şeyler yaşadım.Esneme,hıçkırık ,ağlama gibi belirtiler oldu.Sonrasında pozitif enerji verdi bana ve bu sırada resmen bir kuvvet(Kemale hnm.bana dokunmadığı halde)beni itiyordu hissettim resmen. Kemale hnm da inanılmaz bir güç ve enerji var.Kendimi çok iyi hissediyorum.İyi ki varsın Kemale ablacım.
Mustafa

Çok teşekkür ederim Kemale hanım...

Merhabalar. İş hayatımın ters gitmesi; iş bulamamak, ailem ve çevredeki insanlarla şiddetli bir iletişim problemleri, aşk hayatıyla ilgili sıkıntılar içindeydim. Kemale hanımın yanına geldim. Sorunun nedeni 3 ve 4. çakralarımın kapanmış olması. Seanslarından sonra, başta istediğim işi bularak bütün olumsuzluklardan arınıp hayatım düzene girdi.

Kemale İbrahimova ya Gidenler Ne Dedi?

Bioenerji Seansı Yaptıranlar Ne Dedi? Kemale İbrahimova'dan seans alan kişilerin videolu yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Bioenerji yaptıran kişilerin yorumları... Kemale İbrahimova ya gidenler ne dedi? Sizde yorumunuzun yayınlanması için sitemizin İLETİŞİM bölümündeki mesaj alanına yorumunuzu yazabilirsiniz... Bioenerji yorumları ile ilgili videolarımız izleyin.