BİO ENERJİ HERKESTE VAR MI?

Bio enerji- evrende olan en yüksek frekansta olan enerjidir.

Bio enerji yaşam enerjisidir ve yaşayan tüm canlılarda vardır. Simgesi nefestir.

Bio enerji bizim auramıza ve bedenimize aktaran enerji merkezleri çakralardır.

Fiziksel bio enerji akımının düzenli olması üçün çakralarmızın en yüksek düzeyde çalışması gerekiyor ve bunun için sizin bilinçaltınız düşünceleriniz ve auranız tüm negatif enerjilerden arınmalıdır. Maddesel dünyada yaralatış anınızda, annenizin size hamileyken ve sizi doğururken aldığınız travmalar size yansıyacaktır. Bundan başka soyunuzdan gelen negatif kayıtlar ve ilişkilerinizden aldığınız tra vmalar, kibir ,nefret, kin , affetmeme – bunlar sizin fiziksel bedeninizde ve aurik alanınızda tıkanıklıklara yol açarak bio enerjizin doğal akışına engel olacaktır. Dolayısıyla bio enerji herkeste vardır. Ancak onu engelleyen sebepler varsa muhakkak bio enerji uzmanına yardım almanız şart.

Artık bilim adamları bio enerji alanının fiziksel bedenin işleyişi ile doğrudan ilişkili olduğu ispat etmişler. Ben bir  bio enerji uzmanı olarak uzun yıllardan beri insanların enerji alanının fiziksel bedenini nasıl etkilediğini şifa verdiğim insanlarda gördüm. Ve bu enerji alanı fiziksel badenden önce mevcuttur. “Sonuç olarak sağlam ruhta sağlam beden olur” varsayımını kabul ediyoruz.

BİOENERJİ KİMLERDE OLUR?

Evrensel yaşam enerjisi anlamına gelen bioenerji, yaşamın ta kendisidir ve yaşayan tüm canlılarda doğal bir şekilde vardır. İnsanların bioenerjisi diğer canlılardan çok daha yüksek ve fark edilirdir. Bioenerji kimlerde olur sorusunun cevabı aslında herkestir ancak herkes bioenerjisini yönetemez ya da yönlendiremez. Bioenerjinizi yönetebilmek için her bir çakra noktası (enerji alanları) ile ilgili bilgiye sahip olunması gerekmektedir. Kişi böylece vücudunun enerji alanları arasında denge kurabilir ancak enerjiyi yönlendirmek bambaşka bir yetenektir.

Şifacılar, kendi bioenerjilerini yönetebilen ve evrensel yaşam enerjisini yönelterek başkalarına da şifa verebilen kişilerdir. Bu yetenek bazı kişilerde doğuştan gelirken bazı kişiler ise bir noktaya kadar bioenerjiyi olumlu anlamda yönlendirebilmeyi öğrenebilirler.

İNSANDAKİ BİO ENERJİ ALANLARI

İnsan enerji alanı (aura) 7 düzeyden oluşur.

Bu düzeyler bir çok kişinin söylediği gibi enerji bedenleridir. Bu enerji bedenlerimizin hepsi sağlam, bio enerjiyle yüklenmiş ve güçlüyse insan yaşamın tüm alanlarında dolu dolu bir hayat yaşayacaktır. Bu kişinin kendisiyle ve başkalarıyla ilişkilerinde, fiziksel beden sağlığında işlerinde problem olmayacaktır. Eğer bio enerji akışında ve enerjik bedenimizden herhangi birinde tıkanıklık varsa şifalanma da sıkıntılar, ilişki ve finansal problemler yaşayabiliriz. Alanın her bir düzeyinin enerjisi , frekansı ve anlamı farklıdır.

Her biri farklı faktörlere tepki verir. Aurik alanın 7 düzeyi bunlardır.

1. Fiziksel Duyumlar

2. Benliğinizle İlgili Duygular

3. Zihin

4. Başkalarıyla İlişkiler

5. İçinizdeki İlahi İrade

6. İlahi Sevgi

7. İlahi Zihin

İnsan bio enerji alanının birinci düzeyi

Eğer ilk bedeniniz güçlüyse çok sağlam bir fiziksel bedeniniz olacaktır. Bu alanın rengi sessiz ve duyarlı insanlar için ince ve uçuk su mavisi, güçlü ve yapılı insanlar için kalın ,kaba ve daha koyu bir mavidir. Egzersizler ve sporla bu düzeyi güçlendirebilirsiniz.

İnsan bio enerji alanının ikinci düzeyi
İkinci düzey kendinizle ilgili hisleriniz ve duygunuzla ilgilidir. Bu düzeyin rengi değişkendir. Bütün renkler bulunabilir. Açık renkler sizin kendinizle ilgili pozitif düşüncelere, koyu renkler kendinizle ilgili negatif düşüncelere sahip olmanızı gösterir. Ve koyu renkler sistemi tıkar, komşu olduğu 1. Ve 3. Düzeyi de negatif etkiler. İkinci düzeyiniz güçlü bir enerjiye sahip ise kendinizle barışıksınız demektir.
İnsan enerji alanın üçüncü düzeyi
Bu düzey zihinsel ya da akıl dünyamızla ilgilidir. Bu düzeyin rengi açık limon sarısıdır. Bu düzey güçlü oldukta güçlü bir bio enerji ile yüklü ise size iyi hizmet eden güçlü ve net bir zihine sahipsiniz düşünceleriniz negatif olduğunda bu düzeyin rengi koyu olur.

İnsan bio enerji alanının üçüncü düzeyi

Bu düzey zihinsel ya da akıl dünyamızla ilgilidir. Bu düzeyin rengi açık limon sarısıdır. Bu düzey güçlü oldukta güçlü bir bioenerji ile yüklü ise size iyi hizmet eden güçlü ve net bir zihine sahipsiniz düşünceleriniz negatif olduğunda bu düzeyin rengi koyu olur.

İnsan bio enerji alanının dördüncü düzeyi
Alanın dördüncü düzeyi ilişkilerinizi kapsar-kendimizle , çevremizdekilerle, doğayla , hayvanlarla , evrenlerle.
Eğer bu düzey bio enerjiyle az yüklüyse rengi koyu olacaktır. Bu düzey ilişkileri kapsadığına göre , ilişkilerimizin kalitesi bu düzeyin enerji yüklü olması ile alakalıdır. Örneğin sevgi dolu bir insanın bu düzeyinin başkalarına gönderdiği enerji dalgaları tatlı gül pembe rengi olacaktır. Eğer kıskançlık varsa bu koyu yeşil –gri renk olacaktır.
İnsan enerji alanın beşinci düzeyi
Beşinci düzey iradenin düzeyidir. Rengi mavidir. Bu düzey açıklanması zor olandır. Çünkü bunu anlatacak kelimeler zordur. Bu ilahi irade sizin içinizde ve çevrenizdedir. Kendinizi bu ilahi çizgiye getirebiliyorsanız, bu düzeyiniz bio enerjiyle çok güzel yüklüdür demektir. İlahi irade insanın tekamülü için bir modeldir. Bu düzeyi güçlü olan insan değiştirilmez bir irade sahibidir- tekamül yolundadır. İletişimi çok güzel olacaktır. Hayatında her şey yerinde olacaktır. Bu düzeyiniz güçlü değilse yaşantınızda da düzenli değilsinizdir.

İnsan bio enerji alanın beşinci düzeyi

Beşinci düzey iradenin düzeyidir. Rengi mavidir. Bu düzey açıklanması zor olandır. Çünkü bunu anlatacak kelimeler zordur. Bu ilahi irade sizin içinizde ve çevrenizdedir. Kendinizi bu ilahi çizgiye getirebiliyorsanız, bu düzeyiniz bioenerjiyle çok güzel yüklüdür demektir. İlahi irade insanın tekamülü için bir modeldir. Bu düzeyi güçlü olan insan  değiştirilmez bir irade sahibidir- tekamül yolundadır. İletişimi çok güzel olacaktır. Hayatında her şey yerinde olacaktır. Bu düzeyiniz güçlü değilse yaşantınızda da düzenli değilsinizdir.

İnsan bio enerji alanının altıncı düzeyi

Alanınızın altıncı düzeyi bedende 60-75 cm kadar uzaklıkta her yöne yayılan güzel ışık akıntılarıdır. Bu düzey güçlü olduğunda ruhunuz ve bilinçaltınız o kadar temiz olur. Ruhsal sevgi ,neşe ,sevinç içerir . eğer 6. Düzeyiniz enerjisiz ve zayıfsa ruhsal sıkıntılarınız olacaktır. Ve çevreye koyu renkli zayıf ışık ışınları saçacaktır. Bu düzeyin zayıf olmasına sebep yaşantımızda aldığımız psikolojik travmalardır. Eğer bu düzey güçlü ise ruhsal sıkıntılarınız def ede bilirsiniz.

İnsan bio enerji alanının yedinci düzeyi

İnsan enerji alanın yedinci düzeyi güçlü olduğunda çok yüksek titreşimli güzel ve güçlü altın renkli enerji çizgilerinden oluşur. Bedenimizde 90-105 cm kadar uzaktadır. Sizi çevreleyen altın renkli bir enerjininin içindesiniz gibi. Bu düzey ilahi zihin düzeyidir. Bu düzeyimiz güçlü olduğunda içimizdeki ilahi zihin ve evrensel ilahi zihin tümleşir. Ve yaşamın büyük bir örtüsünün bir parçası olduğunun anlar ve biliriz. Burada kusurlarıızın içindeki mükemmelliği görürüz. Ve yaradan güven hissimiz çok güçlü olur. İlahi güce güven ve bunun bir parçası gibi her şeye güven oluyor. Bu düzey sağlamsa yaradan , varoluş, dünya ve yapısı hakkındaki ana kavramları net anlamak yeteneğimiz vardır. Yaradan’la ilgili net ve sağlam bir anlayışımımız vardır. Eğer yedinci düzey yeterince güçlü değilse altın çizgiler zayıf olacaktır, hatta bazı yerlerde yırtılıp , açılmış olabilir , sitemden dışarı kaçmasına neden olur. Eğer bu düzey zayıf ise evrensel zihin alanına erişimimiz olmayacaktır. İyi ve dolu dolu kaliteli yaşam istiyorsanız enerji alanınızın tüm düzeyleri güçlü bir bio enerji yüklü olmalıdır.