Bioenerji Yaptıranlar Neler Hissediyor?

Bioenerji Yaptıranlar Neler Hissediyor?

Bioenerji yaptıranlar, bir bioenerji uzmanına giderek, enerji akışını kontrol ettirmiş ve çakralarının durumuna göre bioenerji seansı almış kişilerdir. Bioenerji seansları, evrenden gelen kozmik kaynaklı enerjinin farklı yöntemlerle enerji noktalarına aktarılması ve bu yöntemler kapalı, tıkalı ya da dengesiz çakralarının açılmasının sağlanmasıdır. Bioenerji yaptıranlar, çakralarının durumuna göre birkaç seans içerisinde enerji akışını düzenir, çakraları dengelenmiş, aurası güçlenmiş olur.

Bioenerji Seans ve Yöntemler

Bioenerji seansları, bioenerji uzmanının çalışma şekline göre farklı yöntemler izler. Biokama Kaliteli Yaşam Merkezi’nde çalışmalarımızı ruh,beden, zihin ve zihinaltı bütünlüğünü dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Fiziksel bedenimiz doktorlara emanettir, bedenimizde fiziksel bir sorun varsa mutlaka doktora gitmeli ve tedavi görmelisiniz. Bununla birlikte bioenerji seansları alarak, enerji bedeninizi güçlendirmek, bedeninize pozitif enerji sağlayan durumlardan faydalanmak iyi gelebilmektedir. Enerji beden ise bioenerji alanına giren bir konudur. Geçmeyen sıkıntılar, fiziksel bir nedene bağlı olmayan problemler, maddi ve manevi sorunlar, iletişim problemleri genellikle enerji alanımız ile alakalı konulardır. Çakralar tıkandığında, çakranın etki alanına yaşam enerjisi gitmemeye başlar ve bu da bizi çeşitli sorunlarla baş başa bırakır.

Bioenerji seanslarında, enerji bedenimizi güçlendirmek için +500 frekansta delta ve teta dalgalarına inerek bioenerji aktarımına aracılık ederek, çakralarınızın yeniden dengelenmesi ve yaşam enerjisini toplaması sağlanmaktadır. Böylece bioenerji yaptıranlar, çakralarının açılmasının yanı sıra üzerlerindeki nazar, kem göz, ah alma gibi nedenlere ortaya çıkan negatif enerjilerden arınarak, aurasını güçlendiriyor ve yaşamına yeniden pozitif enerjiyi çekebilmeye başlıyor. Enerji alanını olumsuz yönde etkileyen bir diğer konu ise biliçaltımızdaki negatif kayıtlardır. Atalarımızdan, 7 kuşak sülaleden genetik aktarımla gelen problemlerden de arındırarak, böylece kişiler, yaşamlarında kendilerine ait yolu yeniden çizip, istekleri doğrultusunda daha rahat ve hızlı ilerlemeye başlayabilmektedir.

Bilinçaltındaki tıkanıklıklar ise, atalarımızdan bize kadar genetik aktarım yoluyla geçen sorunlarıdır. Çeşitli korkulara, özgüven eksikliklerine neden olan bilinçaltı tıkanıklıkları Rus Psikolog Konstantine Davlatow’un yöntemi olan Ruhsal integrasyonika ile arındırılabilir. Böylece kişiler, yaşamlarında kendilerine ait yolu yeniden çizip, istekleri doğrultusunda daha rahat ve hızlı ilerlemeye başlayabilmektedir.

Bu şekilde, bioenerji seansları, Access bars, ruhsal integrasyonika gibi yöntemlerle ruh beden, zihin ve zihinaltı bütünlüğü ile enerji akışı düzenlenebilir.

Kemale İbrahimova'dan bioenerji seansları alarak tıkalı çakralarınız açtırabilir, auranızı güçlendirebilirsiniz ayrıca Harmonic Healing Bioenerji Eğitimi ile kendi kendinize şifa vermeyi ve çakralarınızı dengelemeyi öğrenebilirsiniz.

Bioenerji Yaptıranlar,

 • Evrensel yaşam enerjisini daha iyi toplamaya başlayabilirler
 • Bioenerji yaptıranların, enerji alanı güçlenir
 • Çakraların açılması, enerji noktalarının evrensel yaşam enerjisini toplamasını sağlar. Çakraların etkisi altındaki organlara yaşam enerjisi akar, çakrasına göre etki eden konular çözüme kavuşmaya başlar. ( ilk çakramız olan kök çakrası, yaşama isteğini, yaşama bağlılığı arttırırken, 2. Çakra üreme ve çoğalma alanlarıyla, 3. Çakra maddiyat ve finansal konularla, 4. Çakra sevgi ilişkileri, 6. Çakra hissiyatımız ve basiret gözümüzü, 7. Çakra ise inançlarımız ile alakalıdır)
 • Güçlü bir aura, kişinin kendisi ile uyumlu ve iyi enerjileri daha rahat fark edilir olmasında etkili olabilmektedir.
 • Güçlü bir aura, güçlü bir enerji kalkanı ve savunmadır. Güçlü bir titreşim ve freakanstır.

Bioenerji Yaptıranlar, seanslar sonrasında genellikle,

 • Kendilerini yaşama daha bağlı, enerjik ve pozitif hissettiklerini belirtiyor.
 • Hayatlarındaki olumsuzlukların, şanssızlık diye nitelendirdikleri bir çok sorunun ortadan kaybolduğunu belirtiyor.
 • Kendilerini, kararlı ve güçlü hissettiklerini söylüyorlar
 • Korkularından arındıklarını, daha özgüvenli olduklarını söylüyorlar
 • Bioenerji seansı sonrasında iletişim güçlüklerinin ortadan kaybolduğunu belirtiyorlar
 • Sevgi ilişkilerinde ve iş yaşamlarında fark edilir derecede önemli ve olumlu yönde değişiklikler olduğunu söylüyorlar

Biokama Kaliteli Yaşam Merkezi’ne gelerek bioenerji yaptıranların yorumlarına yukarıdaki yorumlarının tamamına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bioenerji Yaptıranların Tekrar Yaptırması Gerekir mi?

Enerji alanımız çevremizden aldığımız enerjilerden etkilenmektedir. Stres, nazar, yoğun iş temposu, yaşam sorunları, kötü niyetli insanlar ya da kişinin kendi kendine yaratabildiği bazı negatif enerjiler çakraların tıkanmasına ve enerji alanımızın bozulmasına neden olur. Çakralarımız, zaman zaman bu etkilerle dengesizleşebilmektedir ancak bu etkiler üst üste geldiğinde veya arttığında öncelikle aura delinmeye başlar ve enerji alanımız hasar görür. Sonrasında ise çakraların dengesi bozulur ve en sonunda çakralar işlevini yerine getiremeyerek tıkanır.

Bioenerji yaptıranların, gerekli seansı tamamladıklarında güçlü bir enerji alanı ve yeniden iyi çalışan çakralara sahip olurlar. Çevresel etkiler ve negatif enerjilerden korunur. Çakraların tekrar tıkanması kişinin yaşamına aldığı negatif enerjilere bağlıdır. Bioenerji seanslarıyla yeniden güçlü bir auraya sahip olan kişiler uzun süre bu etkilerden korunur ancak tekrar gerekip gerekmeyeceği ise bu kişinin yaşamı ile alakalıdır benzer sorunlar yeniden çok yoğunlaştığında, negatif yoğun enerjiler altında kalındığında, kişinin çakralarının yeniden kapanma durumu söz konusu olabilmektedir.


FOLLOW ME