32 FARKLI NOKTA İLE YENİLENME YAŞAYIN
Access bars 90’lı yıllarda Gary DOUGLAS tarafından keşfedilmiş, baş bölgesindeki 32 farklı nokta aracılığıyla gerçekleştirilen bilinç ile ilgili bir enerji çalışmasıdır. Access bars bir anlamda yeniden yaratımdır. Access bar’da her bir nokta ayrı bir farkındalık özelliğine sahiptir. Bunlar bedenin şifa sürecinden, yaratıcılığına kadar farklı konuları ifade eder. Access bar daha sonrasında Dr. Dain HEER tarafından geliştirilerek dünyaya sunulmuştur.

BARSLARINIZI ÇALIŞTIRARAK OLUMSUZLUKLARDAN SIYRILIN.
Bilincinize tabu gibi yerleşmiş olumsuz düşünceleri aşmaya ve onların ötesine geçmeye yardımcı etkili bir yöntemdir. Ön yargılardan oluşan, bizim hareket ve davranışlarımızı etkileyerek kilitleyen duygu durum ve düşüncelerin sıfır noktasına ulaşmasını sağlayarak yenilenmenizi sağlar. Access bar bilince yapılan bir yolculuk gibidir.
Yaklaşık 30 dk ya da 1 saat süren seanslarla gerçekleştirilen Access bar’da danışanın kalıplaşmış negatif düşüncelerin ötesine geçmesi kendi gerçek kimliğini ortaya çıkarması sağlanır. Bakış açınızı değiştirerek olmayacağını düşündüğünüz bazı değişimler için yeni yollar bulmanıza ve hayatı doğru bakış açısıyla eski yanlış yargılardan kurtularak yapmanıza yardımcı olur. Dikkat eksikliği ve sürekli olumsuz düşünce üzerinde oldukça etkilidir.
Access bar çalışmaları, bars noktalarının çalışmasını sağlayarak beyinde oluşan kutupsal elektirik yükünü ortadan kaldırır. Barslar çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlayarak doğru enerji seviyesine erişir.

  • Çalışan aktif ve güçlü bars;
  • Cinsellik, para, iş veya ilişkilerdeki tabulaşmış yanlış düşüncelerinizi fark ederek kendinizi değiştirmenize olanak tanır.
  • Kişiyi sakinleştirir ve beyni güçlendirerek daha olgun bir bakış açısı kazandırır.
  • Belirli bir konu hakkında çok daha doğru düşünebilmeyi, farklı düşünce yöntemleri geliştirmeye yardımcı olur.
  • Odaklanma sorununu ortadan kaldırır.